Éjszakai túra a Bükkben

Éjszakai túra a Bükkben

2010.05.15-én este bátor ki csapat készülődött a Bocskai parkolójában, hogy a legnagyobb sötétségben hódítsa meg a Bükk rejtett ösvényeit. 21:30 kor a Vadasparkból indulva, mintegy 13 tervezett kilométer és 5 óra tervezett leküzdése után tértünk volna vissza Lillafüred határába. Az útvonal többször, az időkorlát szerencsére nem módosult. Kellemes sétánk alatt figyeltük az éjszaka hangjait, láttunk csillagokat- többen a fáradtságtól is-, csúszkáltunk a sárban, kerestük az utat, horgásztunk cipőt, megszemléltük Alsóhámort felülről, sétáltunk a Szinva partján és jó elfáradtunk, mire hajnali ötre begördült buszunk a parkolóba. Mindenki szerencsésen hazaért, remélhetőleg a hamarosan következő ilyen túrán még többen leszünk.
Köszönjük Klausz Tanár Úr :)