Közlekedési ismeretek verseny

Közlekedési ismeretek verseny2011 április 13-án a miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola adott otthont a rendes évi közlekedési ismeretek verseny megyei fordulójának, ahol Borsod 3., 7. évfolyamos diákjai mérték össze a kerékpáros közlekedés terén szerzett elméleti felkészültségüket. Ugyan idén a hetedikesek nem jutottak a legjobb tíz közé, azért nagy öröm számunkra, hogy a megye tízedik és hatodik legfelkészültebb tanulóját a mi intézményünk harmadikosai között tudhatjuk. Majd négy év múlva visszavágunk:0)